Таг:, , , , , , , , , ,

#365среќа Катерина Попева: „Срцето ми се полни кога гледам дека ги мотивирам другите да бидат најдобрата верзија од себе“

Катерина Попева позната како „Кате Trinity“ и „Кате Hard to explain“ е девојка која инспирира...

Овој човек вежба со вештачко срце во својот ранец! Тој е тешко болен, но погледнете ги тие мускули!

Колку пати ви се случило да се откажете од вежбање само затоа што надвор паѓа дожд? Ова момче...

Македонецот Владимир Ангелов 10-ти на светското првенство во бодибилдинг

Нашиот познат бодибилдер Владимир  Ангелов се пласираше на 10-то место на светскиот...

Кога Марија Нацева ќе направи селфи, тоа изгледа вака …

Марија Нацева, најпознатата наша шампионка во фитнес-бикини и една од најзгодните македонки...