Таг:, , , , , , , , , , ,

Бои на коса кои се „ин“ оваа пролет: Сигурно ќе ја најдете вашата омилена!

Доколку сакате да ја промените бојата на косата, но сѐуште не сте сигурни за што да се...

7 пролетни бои за коса кои се хит оваа пролет!

Се разбира, кога станува збор за бои за коса, продолжува трендот природни бои за коса. Како да...

Коса со боја на розева лимонада е новиот моден тренд

Многу девојки кога сакаат да направат некаква промена кај себе, ја бојадисуваат својата...

Кои се најбараните бои за коса кај мажите оваа сезона?

Луѓето ја бојадисуваат својата коса од разни причини – мажите, бојата за коса најчесто ја...