Таг:, , , , , ,

Кока Кола и Гугл во заедничка кампања: Оставете ги настрана разликите и соберете се околу Божиќната трпеза!

Кога станува збор за овие две компании, не ни очекувавме нешто помалку. Кока Кола и Гугл се...

Прекрасна божиќна реклама која ја прикажува вредноста на пријателството! (ВИДЕО)

Приказната во рекламата го раскажува пријателството помеѓу Ејва и змејот Едгар, кој не може...

Сѐ за своето дете: Татко се преправа дека е Дедо Мраз за да ги дознае новогодишните желби на ќерка си

Новогодишните празници се период од годината во кој владее посебна еуфорија. Освен...

Прекрасна Божиќна реклама која буди емоции: По 37 години, ЕТ се враќа на земјата да го посети Елиот! (ВИДЕО)

Компанијата „Скај“ го врати познатиот вонземјанин Е.Т повторно на Земјата за нивната...

Божиќна реклама која пренесува моќна порака

Иако божиќните празници веќе завршија, следнава Божиќна реклама побудува многу емоции,...

Божиќна реклама која ќе ви го стопли срцето (ВИДЕО)

Рекламите обично се насочени кон тоа да ве натераат нешто да купите, но кога станува збор за...

Ирина Шајк во магична божиќна кампања

Осум месеци по породувањето, руската манекенка Ирина Шајк блеска во магичната божиќна...

Позитив на денот: 5 бушави, шарени птици ви пеат за поубави празници

Позитив на денот: 5 бушави, шарени птици ви пеат за поубави празници Деновиве низ социјалните...

Дали ова ќе биде најдобрата Божиќна реклама!?

Британската компанија “John Lewis” важи за една од оние компании кои се популарни по своите...