Таг:, , , , ,

Неопходен детал за време на празниците: 3 совети за Божиќното цвеќе да ви трае и до една година!

Во продолжение прочитајте неколку совети со кои овој цвет ќе биде во полн цут и следниот...

Празнична инспирација – Идеи како да ја украсите новогодишната елка

Доколку сѐ уште не можете да се одлучите како да ја украсите вашата новогодишна елка, еве ви...

Верувај во љубовта, верувај во Божиќ: Не се откажувај, секогаш постои друг начин! (ВИДЕО)

Новогодишните реклами создадени во овој период од годината, традиционално воодушевваат,...

“All I Want For Christmas Is You” и донесе голема заработка на Мараја Кери

Новогодишните и божиќните празници не можат да поминат без мегапопуларните музички хитови,...

Намуртена хаска која воопшто не сака божиќната фотосесија

Не сите луѓе можат да ја почувствуваат новогодишната атмосфера. Оние кои не уживаат во...

Џеј Ло и нејзиното семејство се подготвија за Божиќ

Еен од најактуелните холивудски парови, Џенифер Лопез и Алекс Родригез, оваа година беа во...