Таг:, , , , , , , ,

Погледнете како изгледа сега: Анџелина Џоли на прошетка во Париз со Жаклин Бисет!

Актерката Анџелина Џоли го посети Париз заедно со својата кума Жаклин Бисет. За таа пригода,...

Бред Пит сака да се откаже од актерството

Бред Пит, еден од омилените холивудски актери, сака да го напушти актерството. Бред Пит...

Би го вратил времето: Ова се совети кои Бред Пит им ги дава на мажите по разводот со Анџелина Џоли!

Врз основа на своите грешки, славниот актер објаснил што мажите во текот на бракот никако не...

Анџелина Џоли конечно ги откри причините поради кои се разведе од Бред Пит!

Многумина се прашуваат како Анџелина Џоли успева да ја одржи витката линија со години, а...

Овие фотографии се доказ дека Бред Пит и Џенифер Анистон се повторно заедно!

Овој викенд холивудската ѕвезда Џенифер Анистон направила голема прослава по повод својот...

Нова љубов во Холивуд: Бред Пит во врска со оваа славна актерка?

Бред Пит наводно е во врска со Шарлиз Терон откако ги запознал нејзиниот поранешен вереник,...

Децата на Бред Пит и Анџелина Џоли потполно се разликуваат од холивудските разгалени деца

Покрај целата медиска прашина, светлата на фотоапаратите кои ги пратат од раѓање,...

Анџелина Џоли во елегантно издание на прошетка со својот син Пакс (14)

Познатата актерка во неделата е фотографирана на прошетка со својот син Пакс (14), ручајќи во...

Анџелина Џоли може да го изгуби старателството врз своите 6 деца?

Процесот на разводот помеѓу Анџелина Џоли и Бред Пит се уште не се ближи до својот крај, со...

Холивудските заводници сакаат интелектуалки: Најпрво Клуни, а сега и Бред Пит е вљубен во архитектка?

Странските медиуми со огромна брзина ја обелоденија врската помеѓу Бред Пит и исклучително...

Анџелина Џоли се заљуби во помлада верзија од Бред Пит

Откако се раздели од Бред, Анџелина Џоли (42) беше поврзувана со многу мажи.  Најнов што се...

Новиот дечко на Анџелина Џоли неверојатно потсетува на Бред Пит! (ВИДЕО)

Анџелина Џоли „фрлила око“ на својот помлад колег Гарет Хедлунд, кој неодоливо потсетува...

Бред Пит откри која ќе биде неговата нова девојка. Станува збор за оваа црномуреста убавица

Изјавата на Бред Пит изненадила многу луѓе. Се чини дека познатиот актер има план кого ќе...

Ги чувала 10 години: Поради овие пораки од Бред Пит, Џенифер Анистон се разведува

На Џастин воопшто не му било пријатно кога тој случајно налетал на пораките што ги напишал...

Погледнете како изгледа Бред Пит една година по разводот

Бред Пит изминатата година ќе ја памети како исклучително болна. Најмногу поради...

Бред Пит во врска со најубавата европска принцеза?

Актерот Бред Пит е виден со принцезата од Монако, Шарлот Казираги во еден музеј во Лос...

Анџелина Џоли во краток црн фустан на средба со фановите

Анџелина Џоли и понатаму е во центарот на вниманието а овој пат таа беше забележана како им...

Двојничка на Џоли: Ова е новата љубов на Бред Пит (ФОТО)

Иако многумина се надеваа дека Бред Пит и Анџелина Џоли ќе ги решат проблемите и нема да се...

Откриена е причината-еве зошто Анџелина и Бред го откажаа разводот!

Анџелина Џоли и Бред Пит ја прекинаа бракоразводната парница која ја покренаа пред неколку...

Една работа смени се: Анџелина Џоли и Бред Пит сепак не се разведуваат?

Иако се разделени уште од септември минатата година, Анџелина Џоли и Бред Пит изгледа нема...