Таг:, , ,

Застанале да погледнат во излогот на еден скопски бутик, а тоа што го виделе внатре го ЗАПАЛИ ФЕЈСБУК!

Брендот најчесто е синоним за квалитет и добра услуга, но на македонско тло тоа и не е баш...

Белата боја е влијателна и е сè, но не и досадна

Белата боја никогаш не изгледала толку добро и кул колку во новата колекција на high street...

Необичната принцеза од Саудиска Арабија која плени со својот стил

Deena Abdulaziz Al-Saud е принцеза од Саудиска Арабија. За разлика од другите жени во државата, таа не...