Таг:, , , , , , , , ,

Зошто никогаш не смеете да пиете кафе или чај во пластична чаша?

Кога сме надвор од домот, немаме со себе секогаш керамичка шолја од која можеме да пиеме кафе...

Во петок СРЕЌА.МК слави роденден! 5 години исполнети со среќни мигови, успешни соработки и креативни идеи. Бидете дел од нашата забава!

Петок е ден за целодневна забава – многу поводи за славење, дружење и незаборавни мигови!...

Овој уличен свирач свири на чаши подобро од концертните мајстори! (ВИДЕО)

Дали се чашите полупразни или полуполни? Во овој случај тоа не е толку важно, важен и...

ЉУБОВНИ ЧАШИ ЗА СВ ВАЛЕНТИН!!!

 Се ближи и празникот на заљубените Св Валентин!!! Направете некоја креативна чаша по Ваш...

Совети за лесно чистење на кристални работи

Ништо не ja прави поубава трпезата во вашиот дом од предметите изработени од кристал, како...

Направи сам: 4 креативни предмети од чаши за вино

Не е секогаш лесно да направите  домот да ви изгледа убаво и удобно место. Просторот мора да...