Таг:, , ,

Никогаш не биле попопуларни: Дали ви се допаѓаат овие чизми кои се главен тренд денес?

Порано ни беше незамисливо да ги облечеме, но денес ги обожаваме. Од памтивек знаеме дека...

Удобни и тренди – Модели на чизми совршени за снег и ниски температури

Новите трендови кај зимските чизми кои ќе ја направат секоја ваша зимска комбинација шик и...

ЧИЗМИ КОИ ГИ НОСАТ САМО НАЈМОДЕРНИТЕ ЖЕНИ: Овие модерни чизми одат со сè, а се исклучително се ефектни

Модата е превртлива дама – некои правила кои што важеа до вчера сега веќе не важат!...

Кога температурите се под нулата, тие се вистински спас: Најтоплите и најмодерните чизми за оваа сезона!

Без удобни обувки зимата е незамислива Кога ќе падне снегот и е многу студено, удобноста...

Кога температурите ќе паднат: Ова се најтоплите и најмодерни чизми оваа сезона

Овој модел на чизми се апсолутниот хит оваа зима Кога ќе падне снег и температурите ќе...

Кога температурата ќе се приближи до нула, тие се вистински спас: Најтоплите и најмодерни чизми за оваа сезона! (ФОТО)

Без удобни обувки, зимата е незамислива Кога врне снег и станува многу студено, удобноста...

Чизмите до колена се најпопуларните обувки за оваа сезона

Тие успешно ги симнаа од тронот чизмите над колена, а модните следбенички се апсолутно...

Нивното враќање никој не го очекуваше: Овие чизми се повторно апсолутен хит!

Полека, но сигурно тие стануваат омилен модел на обувки за сите дами Сигурно ќе се...

Каубојките се главна ѕвезда на сите модни комбинации оваа зима

Се искачија на тронот на почетокот на студената сезона, и немаат намера да си отидат уште...

Долг фустан и чизми: Вака се носи најженствената есенска комбинација!

Идеалниот есенски стајлинг изгледа токму вака Фустан до глуждови со интересен принт...

Како да се комбинираат каубоиките оваа сезона

И кои се најдобрите модели? Каубојките се бестселер оваа есен во повеќето продавници и ги...

5 трикови за вашите чизми да изгледаат како нови

Без разлика дали вашите обувки се лакирани или изработени од мека кожа, ќе изгледате многу...

Како да носите високи чизми оваа есен

Неколку сезони по ред, чизмите над колена не ги загубија своите позиции. Ѕвездите на модните...

Еве како да комбинирате кратко здолниште и високи чизми без да изгледате вулгарно: Совети за сите модерни дами

Еве како секогаш да изгледате отмено, а не вулгарно во на сите омилената комбинација –...

Нема да ви биде потребен друг модел: Овие чизми одговараат со сè!

Инвестирањето во овој модел на чизми ќе ви се исплати Сè што ви е потребно за време на есента...

Чизми со анимал принт се најдобрата инвестиција оваа сезона

Оваа есен, сосема е јасно дека чизмите со анимал принт се водечки хит оваа сезона кога...

Ефектен стајлинг: Шарлиз Терон во чизми во кои ќе се заљубите!

Иако можеби и не сте обожавател на овој модел на чизми, сепак тие дефинитивно ќе ве освојат...

Трендсетерките ПОЛУДЕА по овие модели на ЧИЗМИ

Водечкиот моден тренд за оваа сезона Ги видовме на модните писти уште минатата сезона, тогаш...

Трендсетерките ги обожаваат: „Грдите“ чизми кои се главен тренд за следните месеци

Ако мислевте дека оваа есен ќе ја одбележат само класични модели на чизми, се лажете....

Овие чизми ќе ги носиме во претстојната сезона! (ФОТО)

Сега е времето да се подготвите себеси за студеното време кое ни доаѓа. Наскоро...