Таг:, , , , , , ,

Заборавете на секси долниот веш: Ова парче облека ќе го подобри вашиот сексуален живот!

Истражувањата покажале дека жените кои го носат ова парче облека имаат 80% поголема шанса да...

Колку често треба да ги перете фармерките, фустаните и пижамите?

Облеката што ја носиме секој ден понекогаш е повалкана отколку што изгледа, а понекогаш и не...

5 модни додатоци на кои нема да им одолеете оваа пролет

Елементот кој ја освежува секоја комбинација на облека се модните додатоци, а оваа пролет се...

Не спиете со чорапи? Кога ќе го прочитате ова можеби ќе се предомислите

Многумина ќе кажат дека едвај чекаат да ги соблечат чорапите навечер, додека други пак, не...

Занимливости за Нова Година: Најскапата забава ја организирал Абрамович, највеќе се подарува чорапи, а се крадат автомобили и паричници

Дали сте знаеле кој на планетата најмногу ја сака Новата година? Ако како критерум го земеме...

Сите ги сакаат штиклите-чорапи на Кајли Џенер

Сите полудеа по новите таканаречени штикли-чорапи, или “sock booties”, кои младата старлета...

Луѓе кои носат шарени чорапи се храбри, креативни и успешни

Шарени бои, весели дезени, интересни мотиви – додека едни луѓе цел живот носат едноставни...

Природни начини да се ослободите од непријатната миризба на нозете

Голема непријатност и проблем со кој се соочуваат голем број луѓе е непријатната миризба на...

На светот постојат два типа на луѓе: оние што спијат со чорапи и оние што спијат без нив

На светот постојат два типа на луѓе: оние што спијат со чорапи и оние што спијат без нив. Сте...

Научно: Каде одат изгубените чорапи?

Науката конечно има одговор на едно од најтешките прашања со кои ние како човештво сме...

ВИДЕО: ЦЕЛ ЖИВОТ ПОГРЕШНО ГИ ДИПЛИТЕ ЧОРАПИТЕ – ТРИК ОД 17 СЕКУНДИ

Клара Егилсон со ова видео ќе ви донесе револуција во диплењето на чорапите. Трикот е...

Зошто жените не треба да ги соблекуваат чорапите за време на сексот?

Тоа е меѓу првите работи што ги правите, зар не? Време е и покрај тоа што не се привлечни, да...

Чорапи во лето, да или не

Ова е едно од најактуелните прашања. Дојде летото и многумина од нас едвај чекаа да ги исфрат...

Откако ќе ја дознаете тајната, секоја вечер ќе си легнувате со кромид во чорапите

Можеби ви звучи чудно и неверојатно и сигурно не би прифатиле веднаш ваков експеримент....

НОВИТЕ КИНДЕР ЧОРАПИ! (ФОТО)

Фото: Решение за скинати чорапи!

Ја тужела компанијата бидејќи чорапите не и пружеле оргазам како во рекламата

Њујорчанката Менг Ванг поднела тужба против компанијата „Gildan Outerwear“ од Канада, која...

Подобро е да се сексаш со чорапи! Не морате да се грижите за педикирот

Според некои студии, поголема е шансата жената да доживее оргазам ако за време а сексот носи...

Видео: Скриена камера! Погледнете како реагираат луѓето на сирена од воз …

Ова е една од посмешните скриени камери, на еден автомобил е монтирана сирена од воз, и...