Таг:, , , , , , , , ,

По чекорите на мама: Ќерката на Моника Белучи – Дева Касел во нова D&G кампања

Фотографии од снимањето на новата реклама на италијанската модна куќа на која Моника Белучи...

Ќерката на Монка Белучи (14) стана модел: Погледнете како изгледа! (ФОТО)

Дева досега имавме прилика само да ја видиме на папарацо фотографиите од одморот на кој беше...