Таг:, , , , , , ,

Како божица: Џенифер Лопез во гламурозна тоалета го остави светот без здив

Никој не може да носи ваков фустан подобро од Џеј Ло Кога за прв пат беше претставена оваа...

Шминкерот на Џеј Ло открива – Поради овие грешки во текот на шминкањето изгледате 10 години постари

Тој дефинитивно ги знае тајните на шминкањето а за тоа сведочи беспрекорниот изглед на...

Џеј Ло открива кои се клучните модни парчиња кои го прават секој стајлинг непогрешлив

Таа е една од најдобро стилизираните дами која неколку пати ја носеше титулата модна икона...

Модна катастрофа или ремек дело: Џенифер Лопез во фустан кој ги подели мислењата на обожавателите

Џеј Ло повторно создаде бура на социјалните мрежи со својот нов изглед кој некои го осудија...

Џенифер Лопез гламурозна и провокативна на снимањето на новиот филм „Marry Me“

Никој не обожава повеќе и не носи подобро блескави креации од Џеј Ло 50-годишната актерка и...

Џенифер Лопез го остави светот без зборови – Прошета по пистата на Versace во најпровокативниот фустан на сите времиња

Џенифер Лопез за прв пат ја имаше можноста како модел да прошета по модната писта на...

Алекс Родригез и се додворувал на Џенифер Лопез 20 години

После 2 години врска, Алекс Родригез и Џенифер Лопез во Март оваа година ја објавија својата...

Најскапите нозе на светот – која позната личност заработува милиони само покажувајќи ги своите нозе

Кога ќе изградите сопствен имиџ, вашето име претставува своевидна империја. Една личност од...

Со месеци живеела како бездомник: Денес е светска дива, а некогаш Џеј Ло останала и без покрив над главата

Несогласувањата и недоразбирањата со нејзината мајка довеле до тоа да мора да го напушти...

Џенифер Лопез е прогласена за модна икона

Оваа година е среќна година на актерката и пеачка Џенифер Лопез. Минатиот месец на плажа на...

Џеј Ло сепак не е толку совршена и користи фотошоп на фотографиите? Погледнете како изгледа на плажа!

Иако таа е идол на многу жени поради изгледот кој го поседува, фотографиите кои допреа до...

Џенифер Лопез ги советува жените: Мажите помлади од 30 години се бескорисни и не се за брак!

Доколку некогаш сте се обиделе да барате партнер преку некоја од многубројните апликации за...

Верувале или не, овие познати дами оваа година полнат 50 години!

Оваа година тие ќе дуваат 50 свеќички на своите јубилејни торти! 1. Џенифер Лопез Џенифер...

Џенифер Лопез е вистинска убавица, но погледнете како изгледа нејзината сестра! (ФОТО)

Светската музичка ѕвезда и актерка, Џенифер Лопез, освен што со својот талент, привлекува...

Џенифер Лопез го прослави крајот на турнејата: Од влезниците заработи вистинско богатство!

Џенифер Лопез во саботата ја заврши тригодишната турнеја насловена „All I have“....

Џенифер Лопез мами воздишки во секси портокалов костим за капење (ФОТО)

Џенифер Лопез не престанува да го одзема здивот со својот беспрекорен изглед и топ форма...

Ова е Македонецот кој го освојува светот со својот неверојатен талент! (ВИДЕО)

Македонецот Мајкл Дамески кој е роден во Сиднеј од родители Македонци, уште од рана возраст...

Џенифер Лопез и Алекс Родригез повторно со синхронизиран стил еден со друг

Откако се во врска, Џенифер и Алекс постојано се во центарот на вниманието. Познатиот пар...

Во врвна форма и во педесеттите години: Погледнете како изгледа Џенифер Лопез во спортско издание!

Џенифер Лопез во последно време најчесто ја гледаме во спортски изданија во кои се...

Џенифер Лопез ќе ја добие наградата Мајкл Џексон за музички достигнувања на MTV видео музичките награди

Таа ќе биде првата латино-американка која ќе ја добие оваа престижна награда.  Секоја година...