Таг:, , , , , , , , , , , ,

Направете сами: Искинати фармерки

Моменталниот тренд на искинати и износени фармерки, чини прилично скапо, а добивате уништен...

Зошто никогаш нема да им помине трендот на тесните фармерки?

Тесните фармерки се прилично актуелни последниве деценија, две. Одтогаш се појавија многу...