Таг:, , , ,

НАШИОТ НАЈПЕРСПЕКТИВЕН ДИЏЕЈ СО НОВА МУЗИКА: KNOCKED ME DOWN – ХИТ КОЈ ЌЕ ГО ОДБЕЛЕЖИ ОВА ЛЕТО НА БАЛКАНОТ!

Македонскиот најперспективен диџеј и продуцент Галоски, издаде нов сингл со наслов “Knocked me...

Галоски е омиленото диџејско име на светската диџејска елита

Македонија и тоа како има светски признат диџеј и вистински музички амбасадор, а доказ за...

#365Среќа Диџеј Галоски: „Со секој настап се обидувам истата енергија од светот да ја пренесам назад во земјава“

Светско, а наше… Докажан диџеј кој се вбројува во еден од најуспешните диџеи во нашата...

Музиката на Галоски поддржана од суперстар диџеите Дејвид Гета и Ники Ромеро!

Не стивнуваат позитивните реакции за музиката на нашиот најистакнат диџеј со светска...