Таг:, , , , , ,

Нашиот Јане испрати моќна порака држејќи говор во седиштето на ОН и се запозна со Бекам! (ВИДЕО)

Јане Велковски, 11- годишното момче кое боледува од спинална мускулна атрофија, а воедно е...

Ви благодариме што гласно го изговоривте зборот „менструација“ и придонесовте за општество без табуа и отворен разговор за менструацијата

Изминативе денови сведоци бевме на жестоки полемики околу менување на зборот...

Го тетовирал славниот фустан и дискусијата продолжува – црно син или бело златен?

Мислам дека расчистивме каков е фустанот, но наградата за можеби најбизнарна тетоважа за 2015...