Таг:, , , , , , , , ,

Ќерката на Монка Белучи (14) стана модел: Погледнете како изгледа! (ФОТО)

Дева досега имавме прилика само да ја видиме на папарацо фотографиите од одморот на кој беше...

Внуката на принцезата Дајана, Кити Спенсер, ја воодушеви јавноста на кралската свадба!

Кити Спенсер, внуката на принцезата Дајана беше дел од поканетите гости на кралската...

Апарати за домаќинство трансформирани со колоритни дезени од Долче и Габана

Во соработка со Dolce & Gabbana апаратите на Smeg добиваат ново лице. Зарем не ни здодеаа на сите...

Фотогенично семејство кое стана хит: Мајка и татко дефилираа со двете деца на ревијата на Долче и Габана

Долче и Габана веќе неколку сезони го ставаат фокусот на семејството и создаваат складни...

ФОТО: Славни дами по пижами на пижама парти на Долче и Габана

Долче и Габана организира забава на која гостите можеа слободно да се раскомотат. Врвниот...

Софија Лорен на 81 година изгледа како од рекламите

Една од најголемите холивудски дами, оскаровката Софија Лорен (81) изгледа како од рекламите....