Таг:, , , , , , ,

Убавината не значи долга коса, убави нозе и исончан тен: Најдобрата дефиниција за убавината!

Ова се прекрасните зборови на убавата Бела и паметната Хермиона, која веќе успеа да стане...

Дали оваа дефиниција за убавина од Ема Вотсон е нешто најискрено што можете да го прочитате?

Прекрасните зборови на паметната Хермиона, (Ема Вотсон), која веќе успеа да стане амбасадор...

Ема Вотсон испрати моќна порака, но со граматичка грешка

Младата, талентирана актерка Ема Вотсон важи за феминистка и прилично интелигента личност,...

Интелигентна и талентирана, Ема Вотсон ќе ве инспирира со нејзините мисли

На сите ни е позната по улогата на најумната волшебничка во од Хари Потер, Хермиона, како и по...

Oва се најубавите жени во светот

Згодни манекенки, пејачки, актерки. Според многу од нас, секоја девојка има посебна убавина....

Сите фризури на Ема Вотсон

Младата холивудска ѕвезда Ема Вотсон важи за вистинска модна икона, освен по храбрите...

Ема Вотсон блесна на промоцијата на нејзиниот најнов филм “The Circle”

Кога и да се појави на црвениот тепих таа испишува модна историја, холивудската актерка Ема...

Ема Вотсон со уште еден моќен говор за родовата еднаквост на Генералното собрание на ОН

Младата актерка Ема Вотсон, како амбасадор на добрата волја на Обединетите Нации, имаше уште...