Таг:, , , , , ,

5 хороскопски знаци кои се родени манипулатори: Пазете се, нивните зборови заведуваат

Ви ги претставуваме 5-те хороскопски знаци кои многу лесно манипулираат со другите …...

Ксенија Николова ја издаде својата нова книга „Емотивен манипулатор“: Преку победа на емотивниот манипулатор, до сопствената слобода

Емотивните манипулатори се насекаде околу нас. Се појавуваат во најразлични облици, во...

Ксенија Николова со нова книга, „Емотивен манипулатор“ својата промоција ќе ја има на 13-ти декември

Една од нашите млади и талентирани авторки, Ксенија Николова, овој декември го издава своето...