Таг:, , , , , , ,

Ветерот и влагата не им можат ништо: Идеални фризури за дождливо време!

Дојде она време кога е скоро невозможно да ја скротите косата Мора да признаеме дека ги...

Модното парче што го носевме во текот на летото станува тренд и во наредните месеци!

Се комбинира со сè! Многу атрактивен и удобен модел што ќе сакате да го носите многу често,...

Кои фармерки ќе бидат најмодерни оваа есен?

Овој пат ногавиците нема да бидат детал што ќе ја прави разликата, туку појасот! Моделот на...

Создадено за сите прилики: Модно парче кое ќе го обожаваме и во студените денови!

Блејзер фустан? Звучи познато? Набавете го што е можно поскоро, бидејќи оваа сезона ќе биде...

Сив фустан – парче облека што никогаш нема да излезе од мода

Сивиот фустан е „must have“ во гардероба на секоја модерна жена. Постојат безброј модели, но...

Модели на патики кои ќе бидат најпопуларни за време на престојната есен!

Веќе имавме можност да видиме дека многу трендсетерки почнаа да ги носат, па затоа оваа...

Погледнете што ќе носат најмладите оваа есен

Летните одмор се зад нас, есента полека започнува да се чувствува во воздухот. За многумина...

Топла и софистицирана есен во Mango

Популарниот high strееt бренд Mango објави lookbook за новата есенска колекција која е во знакот на...