Таг:, , , , , , ,

Како да ги одберете совршените фармерки – Најчести грешки при купување

Не можеме без фармерките – Тие се безвременско модно парче кое одговара со се, секаде и во...

(ФОТО) Дали ќе му одолеете? – Моделот на фармерки кој ќе биде насекаде оваа пролет

Доколку веќе не ги поседувате во вашиот плакар, време е да си набавите пар, затоа што овој...

(ФОТО) Големо враќање на популарните фармерки од ’80-тите кој не ги воодушеви сите жени

Моделот на фармерки кој беше вистински хит повторно се враќа на модната сцена, но не сите се...

Французинките одбраа – Најпопуларниот модел на фармерки кој морате да го имате

Нивните модни избори се непогрешливи. Французинките се дефинитивно врвни познавачи на...

(ФОТО) Искинатите фармерки повторно помеѓу најактуелните трендови

Овој кул тренд повторно се враќа на модната сцена За оваа пролет ни пристигнува омилениот...

Во нив нозете изгледаат витко, а оваа сезона се апсолутен хит: Најпосакуваниот модел на фармерки изгледа вака!

Овој модел ќе го обожаваат сите жени Пронаоѓањето на совршен крој на фармерки е вистински...

Моделот на фармерки кој морате да го имате оваа сезона

Ова е најпопуларниот модел на фармерки за оваа сезона Во првите денови од новата година,...

Во нив секоја фигура изгледа повитко: Овој модел на фармерки ќе биде апсолутен владетел на зимската сезона!

Овој модел на фармерки ја освои модната сцена за многу кратко време Изборот на идеален крој...

Најпопуларниот модел на панталони оваа сезона

Ова е еден од најпопуларните модели на фармерки за оваа сезона. Фармерките се нашата омилена...

Ова е најпопуларен модел на панталони во моментов: Дали сте доволно храбри да ги носите?

Парче облека со мек крој што практично нема структура Во светот на фармерките и панталоните...

Игра со бои: Како да носите светол костум во канцеларија

Оваа есен, се препорачува вашата конзервативна или минималистичка гардероба да ја освежите...

Ова е најпопуларната модна комбинација на Инстаграм

Комбинацијата на овие две парчиња доминира на профилите на сите блогерки Еден од трендовите...

Кои модели на фармерки се актуелни оваа сезона?

Фармерките од сезона во сезона се апсолутно задолжително модно парче. Тие никогаш не...

Какви фармерки ќе носиме оваа есен? (ФОТО)

Овој пат се во прашање модели кои ќе го истакнуваат струкот. Најголемиот тренд за...

Кои фармерки ќе бидат најмодерни оваа есен?

Овој пат ногавиците нема да бидат детал што ќе ја прави разликата, туку појасот! Моделот на...

6 трикови како да ги раширите или стесните вашите фармерки

Сите ние се имаме најдено во оваа фрустрирачка ситуација – или материјалот се растегнал, па...

Се враќа уште еден стар тренд: Фармерките со низок струк се повторно во мода!

По неколку сезони во кои се носеа панталони и фармерки со висок струк, кои одлично и прилегаа...

Ако е ИН не значи дека е убаво: 5 модни трендови кои треба да ги прескокнете!

Фармерките се едноставен, класичен дел од гардеробата кој е секогаш во мода и погоден е за...

Какви фармерки ќе се носат оваа сезона? (ФОТО)

Џинсот го обожуваме во сите изданија, а потрагата по совршен пар фармерки никогаш нема да ни...

Што зборува облеката на првиот состанок за вас?

Првиот состанок секогаш предизвикува малку паника и возбуда. Изборот на облека која ќе ја...