Таг:, , , , , , , , ,

10 совети кои ќе ви помогнат да ја имате посакуваната фигура без да се одрекувате од храната

Прифаќањето на принципите на правилна исхрана не треба да се сфати како одрекување од...

Катарина Ивановска по втор пат ќе стане мајка

Катарина Ивановска, македонскиот топ модел со интернационална кариера, денес на својот...

Навики кои можат да ви помогнат да губите 500 калории секој ден

Пролета е период кога многумина започнуваат со диети со цел да ја имаат посакуваната форма...

Џеј Ло сепак не е толку совршена и користи фотошоп на фотографиите? Погледнете како изгледа на плажа!

Иако таа е идол на многу жени поради изгледот кој го поседува, фотографиите кои допреа до...

Ја издолжуваат фигурата и одлично прилегаат на сечие тело: Девојки, овие панталони мора да ги имате оваа пролет!

Фармерките се дефинитивно први на листата кога станува збор за секојдневната облека,...

5 парчиња облека кои веднаш ќе направат струкот да ви изгледа потенок

Тесниот струк е еден од најпривлечните женски атрибути, но немаат сите жени среќа да го...

МАЖИТЕ КОНЕЧНО ОТКРИЈА: ВАКВИ ЖЕНИ ГИ ПРИВЛЕКУВААТ НА ПРВ ПОГЛЕД!

Откако ги оцениле девојките од фотографиите, мажите открија што е тоа заедничко што им се...

Луѓе кои преживеале удар од гром покажуваат како изгледа нивната кожа потоа! (ФОТО)

Шансите да ве удри гром се околу 1 наспроти 300.000. Иако приближно 90% од луѓето преживуваат,...

Џенифер Лопез мами воздишки во секси портокалов костим за капење (ФОТО)

Џенифер Лопез не престанува да го одзема здивот со својот беспрекорен изглед и топ форма...

Ким Кардашијан во сребрено бикини изгледа неверојатно секси! (ФОТО)

Откако ја доведе својата линија до совршенство, Ким Кардашијан постојано ги воодушевува...

Градите во преден план, но сите погледи се вперени во нешто друго! Емили ги остави фановите без здив

Една од најзгодните и најубавите манекенки во светот, Емили Ратајковски, ни овој пат не ги...

Летото не може да помине без белата боја: 4 совршени фустани кои мора да ги имате!

Не дозволувајте да помине летото, а да не прошетате во бел фустан кој е симбол на летото. Во...

Со оваа секс поза мажите согоруваат најмногу калории

Еден од најдобрите тренинзи за вас доколку сакате да бидете фит и со витка фигура е сексот....

Комплименти на кои жените “се топат”

Американките и Французинките сакаат комплименти за облеката, додека Британките сакаат да...

Неколку модни трикови кои ќе ја издолжат вашата фигура

Ако не сте висока толку колку што сакате, веројатно тоа се обидувате да го постигнете со...

Вежби за подобар секс

Експертите велат дека за одлична забава под чаршавите треба да бидете подготвени како...

Фото: Што гледаат дебелите девојки кога ќе се погледнат во огледало!?

Претставничките на понежниот пол тагуваат најмногу за вишокот килограми, додека љубовните...