Чек дис аут
Search

Таг:, , , , ,

(ГАЛЕРИЈА) Слатки фотографии со мајка и ќерка кои носат matching outfits

Во 60-тите моден тренд беше да се облекуваат мајка и ќерка во иста облека кој доста делувал...

(ФОТО) Летен хит: Овој модел на фустан ќе го носите во секоја прилика

За лежерни, деловни и вечерни изгледи. Фустанот-кошула и оваа сезона ќе го носиме секогаш и...

(ФОТО) Елегантни фустани идеални за летни свечености

Веќе ги имаме најубавите модели на фустани за свеченостите кога се ќе се врати во нормала...

(ФОТО) Ова е најпрекрасниот модел на фустан идеален за ова лето

Дали ќе можете да му одолеете на овој модел на фустан кој ќе биде еден од најомилените...

(ФОТО) Маица-фустан: Модно парче кое обожаваме да го носиме секој ден

За дамите кои преферираат кежуал и шик изглед, овој модел на фустнаи е вистинскиот избор...

(ФОТО) Романтични и женствени – Како трендсетерките носат фустани со карнери

Омилениот тренд за оваа сезона на кој не можеме да му одолееме Фустаните со карнери се...

(ФОТО) Како изгледаа познатите на црвениот тепих на Оскарите 2020

Погледнете како изгледаа познатите ѕвезди на црвениот тепих на најголемата Холивудска...

(ФОТО) Модата на црвениот тепих на доделувањето на SAG наградите 2020

Вистински рај од гламур и женственост. Погледнете ги сите стајлинзи на доделувањето на SAG...

Ели Сааб со совршена ревија на модната недела: Оваа колекција на тоалети нема конкуренција!

Модната недела во Париз е во полн ек, а сите љубителки на женствениот стил одвај ја дочекаа...

Стилски трикови како да ги носите омилените летни фустани во текот на студената сезона

Потребна ви е само малку стилска имагинација Со малку стилска имагинација, летните парчиња...

Плетени фустани – идеално модно парче за студените денови

Апсолутно сме „опседнати“ со нив.. Ако во текот на зимските месеци избегнувате да носите...

Најубавите елегантни стајлинзи на Дакота Џонсон

Популарната актерка која остана запаметена по улогата во трилогијата „Педесет нијанси на...

Девојки облечени во прекрасни тоалети идентични со дестинациите на кои патуваат

Фотографии од девојки, фустани и природа. Магија зачувана во моментот. Како се создава ваква...

Безвременски модели на фустани кои секоја жена треба да ги поседува

Дури и девојките кои носат фармерки секој ден, сигурно ќе се сложат дека фустаните се...

20 нетрадиционални венчаници за невестите кои сакаат нешто поразлично

Трендовите доаѓаат и си одат, како во секојдневието така и во модата за венчавки. Денес, ќе се...

Сив фустан – парче облека што никогаш нема да излезе од мода

Сивиот фустан е „must have“ во гардероба на секоја модерна жена. Постојат безброј модели, но...

Пет идеални стајлинг идеи за венчавка! (ФОТО)

Изборот на идеалниот стајлинг за венчавка може да биде навистина стресен, кога ќе започнете...

99- годишна жена шие фустани за девојчињата на кои им се најпотребни! (ФОТО)

99- годишната Лилијан Вебер, последните неколку години ги посветила на шиење фустани за...

Лето во точки: Вака се носи точкастиот дезен оваа сезона! (ФОТО)

Познатите девојки не се откажуваат од популарниот принт кој владее со улиците на светските...

Удобната облека е во тренд: Предимензионирани фустани кои ќе ги обожаваме оваа сезона!

Со враќањето во мода на предимензионираните сакоа, панталони со широки ногавици, како и...