Таг:, , , , , , , , , , , , ,

Лејди Гага со ѓердан од 30 милиони долари на доделувањето на Оскарите!

Филмот „Green Book“ (Зелена Книга), вистинската приказна за пијанистот, во раните утрински...

Овие факти за популарните филмови не ги знаат ниту нивните наголеми фанови!

Ако сте љубител на филмови можеби сте слушнале за следните факти поврзани со филмските...

Дрејк ѝ подари на Џенифер Лопез ѓердан од 100.000 долари

Џенифер Лопез ужива во вниманието што ѝ го пружа Дрејк. Како што пишуваат светските медиуми,...