Таг:, , , , , , , ,

Што се крие позади брачната идила? – Принцот Вилијам и војвотката Кејт ја прославија својата 9 годишнина од бракот

Иако се сметаат за хармоничен брачен пар на кого сите му се восхитуваат, тоа не било...

Меган Маркл и Принцот Хари ја прославија првата годишнина од бракот

Меган Маркл и принцот Хари ја прославија својата прва годишнина од бракот, а среќата ја...

Погледнете го овој сладок пар, кој е во брак 37 години и сака да се облекува исто

Можеби се во нивните 60-ти години, но ова дуо е поим за модна усогласеност.   A post shared by bon・pon...

Парот на кој му завидува пола Холивуд, прослави 30 години од брак!

61-годишниот Том Хенкс е еден од ретките мажи во Холивуд кој успеа да го зачува бракот веќе...

Сензационалната Џенифер Лопез во осум костими за концерт (ВИДЕО)

За време на својот настап во Минеаполис, латино пејачката Џенифер Лопез, ги пееше своите...

Со емотивна порака и посака среќна годишнина од брак

Дејвид и Викторија Бекам живеат живот од соништата. Тие се згодни, успешни, богати, се сакаат...