Таг:, , , , , ,

Мистериозното село на богатите во Кина: Никој не смее да го напушти, во спротивно сѐ губи!

Кинеското село Хуаки е сместено во покраината Јиангсу, а познато е под називот „селото на...

Нова атракција во Лондон: Ресторан во хеликоптер 300 метри над градот!

Во Лондон се отвора првиот ресторан во хеликоптер. Ова е посебен проект кој го започнала...

Си купил сендвич паркирајќи го… хеликоптерот?! (ВИДЕО)

Пилот слетал со хеликоптер на тревникот на ресторанот „Мекдоналдс“ во северозападен...

Дете пристигнало на училиште со хеликоптер (Видео)

Момчето ќе задоцнело на училиште доколку не било превезено со хеликоптерот на татко му....

ГАЛЕРИЈА: Фотографии од хеликоптер покажуваат каква природна катастрофа го погоди Скопје

Во текот раните утрински часови транспортен хеликоптер на АРМ заедно со претставници на МВР...