Таг:, , , , , , , , ,

Оваа србинка има 80 килограми, но е успешен модел во САД

Белграѓанката Анџелина Луковиќ има 80 килограми, висока е 180 cm и е првиот српски “plus size”...

ВИДЕО: Интерактивна надгробна плоча апсолутен хит во Русија!

На саемот на погребна опрема кој неодамна е одржан во Москва во понудата се најде и...

ХИТ НА ГОДИНАТА : ПУТИН У БЕОГРАДУ

[tube]https://www.youtube.com/watch?v=qKxIRJeKXhU#t=139[/tube]  

Подарок во плико – ”Рекет” на македонските свадби што ги револтира гостите

  Подарок во плик – ова се почесето е испишано на поканите за свадба. Иако порано се...

Видео: Преоптораереоерување! Апсолутен хит на интернет – гафот на новинарката на Канал 5!

Како само издржа човеков да остане сериозен? Навистина заслужува награда! Што се однесува до...

ФОТО: Неготинскиот панаѓур стана хит на Интернет

На многубројните тезги поставени во централното градско подрачје застануваат бројни...

ВИДЕО: Скипи со нов летен хит – „Скинат џеб“

Денеска излезе новата песна на Скипи, насловена како „Скинат џеб“, а без сомнение ќе биде...