Таг:, , , , , , , ,

Децата заслужуваат безгрижна игра и меѓусебна дружба: Се отвори најголемата игротека под отворено небо во Скопје

На големо задоволство на најмладите, на 28. август се отвори најголемата игротека под...

Уживајте во новиот амбиент на ресторанот со докажан квалитет кој нуди забава за целото семејство!

Кафулињата и рестораните во Скопје отсекогаш биле важни места за собирање. Луѓето во нив...

Се отвори зимскиот гејминг центар „Дежа Ву Парк“: Местото каде што детските фантазии стануваат реалност!

Во текот на изминатите години „Дежа ву“ прерасна во бренд кој ги собира на едно место...

Каде можете да избегате од летните горештини заедно со своите деца?

Летото во Скопје најчесто е многу топло и понекогаш е напорно да се издржи. Доколку се уште е...

Ова е местото кое нуди забава и уживање за целото семејството

Миговите поминати со најблиските се драгоцени и вредат повеќе од сите подароци и...

Креативни торти и одлична забава за роденденот на вашето дете

Прославувањето на родендените без роденденска торта не е роденден. Особено, прославувањето...

Место кое нуди совршено уживање за целото семејство

Лоциран во мирното соседство во скопската населба Тафталиџе, се наоѓа “Astera Lounge Bar & Kids...