Чек дис аут
Search

Таг:, , , , , , , , , ,

Купил јајце од супермаркет и сега има пиле! (ФОТО)

Јутјуберот, Џош Питерс, одлучил да направи многу интересен експеримент и од јајца од...

Во петок СРЕЌА.МК слави роденден! 5 години исполнети со среќни мигови, успешни соработки и креативни идеи. Бидете дел од нашата забава!

Петок е ден за целодневна забава – многу поводи за славење, дружење и незаборавни мигови!...

Нов и уникатен co-working space во Скопје. Место каде што ќе можеш да ја градиш својата успешна приказна!

Work for yourself, not by yourself, токму тоа е мотото на OpenSpace, новиот социјално инклузивен co-working простор во...

Промоција на програмата „БизСпарк“ – бесплатни лиценци за стартапи на Сеавус Инкубатор и Мајкрософт Македонија

Сеавус Инкубатор во соработка со Мајкрософт Македонија во среда во просториите на...