Таг:, , , , ,

Крај за љубовта на Кајли Џенер и Тревис Скот: По 2 години, љубовта згаснала!

Кајли Џенер раскина со раперот Тревис Скот по две години поминати заедно. Парот одлучил да...

Нов Инстаграм тренд? Кајли објави фотографија на која носи само сламен шешир!

Најпопуларната инфлуенсерка Кајли Џенер на својот Инстаграм профил кој го пратат преку 140...

Тренд за оваа сезона: Кајли Џенер ги покажа бикините кои ќе ги гледаме најчесто ова лето!

Кајли Џенер овој викенд го прослави 22. роденден на својата најдобра пријателка, Анастасија...

Како едно обично јајце стана попопуларно од Кајли Џенер на Инстаграм?

На почетокот на јануари, поточно на 4 јануари некој на Инстаграм отвори профил под името „World...

Омбре варијантата на фарбање е повторно во мода. Погледнете кои нијанси се враќаат оваа сезона!

Се прашуваме дали популарниот омбре некогаш ќе излезе од мода, а судејќи по најновите...

Кајли Џенер уште еднаш ги диктира трендовите: Ова е најпосакувана фризура за есен 2018. (ФОТО)

Можеби е најмлада, но можеме да кажеме со сигурност дека е најуспешната од сестрите...

Кајли Џенер и Аријана Гранде најавија: Ова ќе биде најбараниот маникир за оваа есен!

Големите настани на познатите личности најмногу ги сакаме поради презентирањето на новите...

Нејзината објава на Инстаграм чини милион долари: Погледнете кои се најплатените ѕвезди!

Кајли Џенер најмногу заработува од сите на социјалните мрежи, објави компанијата која се...

Со години промовираше вештачки изглед, а сега Кајли Џенер ги извади филерите од усните!

Ријалити ѕвездата Кајли Џенер ги шокирала своите фанови откривајќи дека во потполност ги...

Ким и Кајли идентично облечени изгледаат како близначки

Во тесни хеланки и високи потпетици, само во различна боја, двете сестри гледани од страна се...

Како изгледа Кајли Џенер по породувањето? Разголена и со сина коса се појави на Коачела

Младата мајка зема мала пауза од мајчинството и се појави на фестивалот Коачела.  Во кроп...

Кајли Џенер потполно го промени својот изглед. Погледнете како изгледа сега!

Ријалити ѕвездата Кајли Џенер изминатите денови била со својата сестра Клои Кардашијан...

Знаете ли кои фотографии на Инстаграм имаат најмногу лајкови?!

Оваа година, Кајли Џенер го сруши рекордот со најлајкувани фотографии, и за таа пригода...

Кајли Џенер се пофали со подарокот по повод породувањето, вреден 1.4 милиони долари

Бидејќи чинот на раѓање дете е навистина тежок, 19 годишната релити ѕвездата и мејкап гигант...

Овие фотографии покажуваат дека преовладувал мајчинскиот инстинкт на Кајли Џенер

Најмалата сестра во семејството Кардашјан, Кајли Џенер, до пред неколку месеци беше кралица...

Кајли Џенер објави слатко видео од својата ќерка (ВИДЕО)

Познатата 20 годишна реалити ѕвезда, Кајли Џенер, на 1 февруари стана мајка на девојче. stormi...

Кајли Џенер има ќерка! Објави видео од целата бременост (ВИДЕО)

Кајли Џенер објави 11 минутно видео кое започнува со нејзиното раѓање, а потоа има видео...

Ни трага ни глас од бременото стомаче на Кајли Џенер

Пред само неколку месеци имавме можност да видиме фотографии од бременото стомаче на...

Божиќната честитка на Кардашијан ги изненади фановите

Како и секоја година, семејството Кардашијан прави креативни, божиќни честитки. Но,...

Кајли Џенер го очекува своето прво дете?

Кајли Џенер е бремена и го очекува своето прво дете со Травис Скот, според американските...