Таг:, , , , , , , ,

Несекојдневна глетка: снег во мај во Босна и Херцеговина (ВИДЕО)

Покрај обилните дождови и поплави кои ја зафатија Босна и Херцеговина, жителите на местото...

За една ноќ украле 124 автомобилски тркала

Двајца крадци во Луизијана за само една ноќ успеале да извадат дури 124 тркала од...

Неверојатна трансформација! Од мини камиони во мали рајски градини

Секоја година Јапонската федерација на градинарски аранжери го организираат градинарскиот...

(Фото) Камион пропадна во џампинг-џет фонтаната на плоштад

Камион пропадна во џампинг-џет фонатаната на градскиот плоштад во Скопје, додека службите...

Претставен е Никола – камионот на иднината!

Деновиве компанијата Nikola Motor Company го претстави „камионот на иднината“ кој што на...

Горан ја земал невестата Сања со камион: Се паркирале на плоштад, а потоа следела средба со полицијата

Горан Жирош (27) со својата сопруга Сања се ванчале во црква кај плоштадот Анте Старчевиќ во...

Купиле камион за половина плата: Тоа што го направиле ќе ве воодушеви (видео)

Некои луѓе не сакаат цел живот да плаќаат кирија, хипотеки или рати. Џастин и Џола се едни од...

Пази дупка!

Дупка проголта камион во Црниче На фотографјата може да се забележи пропаднато тркало на...

ФОТО: Си ја срушил куќа и ја истоварил пред банката, причината ќе ве изненади

Пред крај на 2013 година, човек од Бугарија кој не можел  да си дозволи да ја плати хипотеката...

Моќно, нема што!

Колку и да се моќни камионите на Volvo Trucks, помоќно е ова промотивно видео за автоматизираниот...

Од надвор изгледа како голем камион, но кога ќе стиснете копче целосно се менува (видео)

Со цена од 2,5 милиони долари, овој камион бил дом на познатиот актер Вил Смит за време на...

Видео: Извини не сакав!

Не е лесно да се вози камион по цели саати, денови, месеци …   Можеби е една од...

Кражбата на автомобили е работа за аматери! Двајца Кинези украле цел пат во должина од 410 метри…

Кражбата на автомобили е работа за аматери. Умешните крадци играат на многу поголема карта....

Видео: Погледнете колку брзо овој човек растовара камион …

[tube]https://www.youtube.com/watch?v=1E-Y2Skp_V0[/tube]

ВИДЕО: Женава е лудило – и одржа лекција на пајак службата

Наместо молење или расправање, ова кинескиња кога видела дека „Пајак“ службата го собира...

СЕКОЈА ЧЕСТ: Еве како македонски камионџија го минува своето време додека вози камион!

Андруш е македонски камионџија од Ресен, кој своето време го минува додека вози низ...