Таг:, , , , , , , , ,

Канје Вест со контроверзна кампања за новите патики, која вклучува гола фотографија од двојничка на Ким

Секогаш провокативниот Канје Вест овој пат се надмина и себе си. Рапериот и дизајнер ги...

Ким и Кајли идентично облечени изгледаат како близначки

Во тесни хеланки и високи потпетици, само во различна боја, двете сестри гледани од страна се...

Канје Вест на Валентајн објави преку 50 фотогорафии од најиконските парови според него

Канје го искористи денот на вљубените, па кога главна тема на 14-ти февруари беше љубовта, тој...

Ќерката на Ким и Канје доби персонализирана маичка

Ким Кардашијан пред неколку дена го објави името на нивното трето дете со Канје кое го роди...

Го добија своето трето дете

Ким Кардашијан и Канје Вест повторно станаа родители. Тие во понеделникот го добија своето...

Вака изгледа вилата во Бел Ер која Ким и Канје ја продадоа за дури 17,8 милиони долари

Парот кој живее ултра луксузен живот и секогаш го има најдоброто, привремено живееше во вила...

Роденденскиот стајлинг на Кендал Џенер

Кендал Џенер го прослави својот 22-ри роденден на интимна вечера во ресторанот Petite Taqueria во...

Уште една бременост во семејството: Клои Кардашијан го очекува своето прво дете

Клои Кардашијан и Тристан Томпсон го очекуваат своето прво дете, а моментално во кланот...

Ким Кардашијан го очекува третото дете? Сурогат мајката е во третиот месец од бременоста

Американските медиуми пренесуваат дека на пат е принова во “кланот” Кардашијан. Имено,...

Канје Вест лансира колекција накит

Популарниот рапер незапирливо го освојува модниот свет – последно на неговиот репертоар...

Ким Кардашијан се врати на социјалните мрежи објавувајќи семејни моменти

Откако преживеа вистинска драма со грабежот во Париз, од октомври навака Ким беше буквално...

Еве како изгледала Ким Кардашијан на 16 години

Ким Кардашијан во петокот го прослави својот 36-ти роденден во интимна атмосфера со својот...

Вака изгледаат патики од 118.000 евра

Доколку мислите дека неколку стотици евра се премногу за патики, слободно прескокнете ја...

Што прават Ким и Канје кога мислат дека никој не ги гледа?

Пред камерите на доделувањето на “VMA” наградите, Ким Кардашијан и Канје Вест разменија...

8 фотографии кои докажуваат дека и мажите се жртви на фотошоп

Иако најмногу корекции се забележуваат кај жените, но и мажите не се изоставени од фотошоп...

Ким Кардашијан и Канје Вест елегантни на венчавката на близок пријател

Славниот пар кој е секогаш во центарот на вниманието каде и да се појави и овој пат не...

Ким овој пат ја “погоди” креацијата (фото)

На забавата организирана по повод доделувањето на модните награди во Лос Анџелес, Ким...

Ова е згодната девојка од омотот на новиот албум на Канје Вест

Најпрвин се претпоставуваше дека на омотот на новиот албум на Канје Вест позира неговата...

Ким Кардашијан ја објави првата фотографија од синот Сеинт Вест

Пред околу три месеци, Ким по втор пат стана мајка. Таа и Канје го добија второто дете, синот...

Канје Вест направи нешто што ги изненади сите!

Канје Вест е познат по тоа што влегува во расправии со папараци, а досега имал и повеќе...