Таг:, , , , ,

Какви модели на КАПИ обожаваме оваа зима

Омилениот моден аксесоар без кој не можеме да ја замислиме зимата Во текот на студените...

Оваа баба секоја година во засолништето за бездомници носи полна вреќа капи кои сама ги плете

На светот му се потребни повеќе луѓе со топло срце какво што има оваа бабичка. Таа преку...

Беретка – апсолутен хит моден додаток за оваа есен

Доколку се прашувате како оваа студена сезона можете да носите фризура и капа која притоа...

86-годишен маж научил да плете и создал повеќе од 3.000 капчиња за предвремено родени бебиња!

86-годишниот Ед Моусли е доказ дека никогаш не е доцна да научите нов занает – особено ако...

5 модни додатоци на кои нема да им одолеете оваа пролет

Елементот кој ја освежува секоја комбинација на облека се модните додатоци, а оваа пролет се...