Таг:, , , , , , , ,

Модна лекција на Викторија Бекам: Вака се комбинира зимски капут и салонки!

По музичката кариера во омилениот женски бенд Спајс Грлс, Викторија Бекам стана една од...

5 фантастични комбинации со мини здолниште (ФОТО)

Мини здолништата се отсекогаш популарни и веруваме дека ќе ги носиме уште долго поради...

5 црни парчиња облека кои секоја девојка треба да ги има

Кога не знаете што да облечете – слободно потпрете се на црната боја. Со неа никогаш нема...

Ова е најубавиот и најпопуларниот модел на капут за зима 2018. година

Овој капут едноставно не излегува од мода и време е да го купите веднаш. Трендовите кога...

Ова е најпопуларниот капут за оваа сезона

“Teddy bear” капутите се многу популарни оваа сезона, но еден од нив се покажа како...

Изгледајте шик и на минусни температури

Кога се минусни температури не е лесно да се облечете онака како што сакате без да смрзнете....

Модни додатоци кои ќе ве затоплат оваа зима

Иако е едно од најнеомилените годишни времиња, зимата може да биде инспиративна и забавна за...

Инспиративни начини да носите мини сукња ова есен

Иако првата реакција кога ќе се намалат температурите ни е да облечеме некое топло парче...