Таг:, , , , , , ,

Модни совети: Обувки кои НИКАКО не смеете да ги носите со капут

Овие обувки повеќе не се во тренд Капутите се главно модно парче во студената сезона. Сепак...

Единствено парче што ќе ви треба за шик изглед оваа зима: Во него, секоја жена изгледа модерно!

Ова парче облека никогаш нема да излезе од мода, а без него, зимата е незамислива Ако...

Сандра Булок во најпопуларниот капут за сезонава: Сите се вртат по неа! (ФОТО)

Холивудската актерка го прошета капутот по кој се во воодушевија трендсетерките Сандра...

Модна лекција на Викторија Бекам: Вака се комбинира зимски капут и салонки!

По музичката кариера во омилениот женски бенд Спајс Грлс, Викторија Бекам стана една од...

5 фантастични комбинации со мини здолниште (ФОТО)

Мини здолништата се отсекогаш популарни и веруваме дека ќе ги носиме уште долго поради...

5 црни парчиња облека кои секоја девојка треба да ги има

Кога не знаете што да облечете – слободно потпрете се на црната боја. Со неа никогаш нема...

Ова е најубавиот и најпопуларниот модел на капут за зима 2018. година

Овој капут едноставно не излегува од мода и време е да го купите веднаш. Трендовите кога...

Ова е најпопуларниот капут за оваа сезона

“Teddy bear” капутите се многу популарни оваа сезона, но еден од нив се покажа како...

Изгледајте шик и на минусни температури

Кога се минусни температури не е лесно да се облечете онака како што сакате без да смрзнете....