Таг:, , ,

Најнеопходни продукти во текот на карантинот – Со овие намирници можете да направите бројни вкусни јадења

Послушајте ги советите на бабите и земете само неколку од клучните состојки со кои можете да...

#ИнстаСреќа: Еве што прават познатите личности во карантин

Селена Гомез, Кендал Џенер, Бела Хадид, Елен Деџенерис, Криси Тиген и многу други селебрити...

#СедиДома и слушај македонска музика со Марија Спасовска! (ВИДЕО)

Времето поминато во карантин може да го искористите за многу активности и да ги завршите...

Докторите и сестрите ве молат само едно: Пораки и фотографии на кои не смееме да останеме рамнодушни

„Ние сме на работа поради вас, вие останете дома поради нас“, им порачал американскиот...