Таг:, , , , ,

Креативен татко и неговите три ќерки создаваат фантастични фотографии!

Гледајќи ги овие фотографии се прашуваме на кого му е позабавно…на таткото или на трите...

#ИнстаСреќа Таткото на 4 ќерки е вистинска Инстаграм сензација: Погледнете зошто!

Сајмон Хупер, чиј прекар на друштвените мрежи е „Татко на Ќерки“ („Father of Daughters“) е вистинска...

Погледнете ја реакцијата на таткото кој после три ќерки, добива син! (ВИДЕО)

„Само да е живо и здраво“, овие зборови ги повторува секој родител во исчекувањето на...

Анџелина Џоли во елегантно издание на прошетка со својот син Пакс (14)

Познатата актерка во неделата е фотографирана на прошетка со својот син Пакс (14), ручајќи во...

Џенифер Лопез повторно ќе заплови во брачните води со Алекс Родригез

Џенифер Лопез (48) се вери со своето момче, поранешниот бејзбол играч Алекс Родригез (42),...

Сите тајни на Моника Белучи: 11 факти кои не сте ги знаеле за убавата Италијанка

Една од најсексипилните жени на сите времиња кои не подлегнале на хируршки интервенции,...

Знаат дека парите не паѓаат од небо: Ќерките на Федерер продаваат лимонада за џепарлак

Роџер Федерер во својата кариера само од турнирите заработил преку 100 милиони евра и е еден...

Можете ли да погодите која е мајката на сликата?

Оваа жена која живее во Канада, се чини ја има пронајдено фонтаната на младоста. Тоа е...

Ова е советот кој Анџелина Џоли постојано им го повторува на своите ќерки

Изминатава година во која познатата актерка се разведе од својот сопруг Бред Пит, се соочи...

Лекции за љубовта кои мајките треба да ги пренесат на своите ќерки

Во животот постојат лекции на кои можат да не научат само нашите мајки. Некои од нив се...

ФОТО: Како изгледаат ќерките на легендарните Шенка и Ѓорѓи Колозови

Легендарниот актерски пар Шенка и Горѓи Колозови долго ќе ги паметиме по македонските...

ЗА ТАТКОВЦИТЕ КОИ ИМААТ ЌЕРКИ

Наидовме на мошне поучен и емотивен текст кој со радост ќе го споделиме со вас, каде еден...

Оваа мајка родила близначиња со различна боја на кожата

Ова е Хана Јаркер од Англија. Таа била изненадена откако ги родила своите ќерки близначки....

1 на 60 милиони: Прекрасна фотосесија на мајка на 2 деца која носи 5 природно зачнати бебиња

Прекрасните фотографии од Ким Тучи ќе ви го привлечат вниманието, но и ќе ве исполнат со...

Видео: Братче-најубавиот подарок под елката на двете сестри

Блогерката Кортни Солстад се надевала дека овој Божиќ ке мора да го одложи испраќањето на...

Мајка и три ќерки никогаш не се ишишале, погледнете го резултатот

Тери Лин Расел е мајка на пет деца од кои три се ќерки. 43-годишната жена и нејзините ќерки се...

Што ги зближува татковците и ќерките

Без разлика колку години имаат, ќерките се и секогаш ќе бидат малите принцези на тато. Според...

Со што ќе се соочите доколку сте израснати од мајка која е силна жена?

Сите жени се силни на свој начин, но овде станува збор за алфа жени кои се многу самостојни,...

Данците во паника: „Мајки, испратете ги вашите ќерки на одмор за да имаат повеќе секс”

Демографската слика на Европа е очајна. Наталитетот на повеќето западни нации е толку лош,...

На ќерките им оставил 20 милиони долари, но за да можат да ги трошат имаат неколку услови!

Милионерот од Менхетн Морис Лабоц оставил прилично големо богатство за своите ќерки, но тие...