Таг:, , , , , , , ,

Какви модели на бикини обожаваат парижанките ова лето?

Кои се најпопуларните костими за капење на француската ривиера Времето резервирано за...

(ФОТО) Летото е уште пожешко со овие тренд модели на костими за капење

Уживањето на плажите под врелото сонце и златниот песок ќе стане уште по задоволувачко со...

За последните денови од летото избираме најромантични костими за капење

Сигурно некогаш сте се сончале во црно-бел едноделен костим за капење или па сте пливале во...

Модни трендови од социјалните мрежи за ова лето

Каде и да барате модна инспирација- на улица, на Пинтерест, Инстаграм или друго место, има...

Костимите за капење со боја на кожа се најпопуларниот тренд во моментов. Дали би ги носеле?

Фустаните со боја на кожа ги преплавија модните писти и црвените теписи. Сега дојде ред на...

Топ 20 костими за капење кои ќе ги привлекуваат погледите ова лето!

Летото, годишниот одмор и уживањето во сончевите зраци веќе започнува, па поради тоа...

Црвени костими за капење за долгото топло лето (ФОТО ГАЛЕРИЈА)

Црвените костими за капење се секогаш во тренд. Оваа сезона, понудата на вакви костими за...

Ова се дефинитивно најпопуларните костими за капење за ова лето!

Овие ретро кроеви, модерни принтови, едноделни и дводелни костими за капење ќе изгледаат...

ФОТО: Најдобрите костими за капење од модната недела во Мајами – колекции 2017

Најпознатите дизајнери на костими за капење на егзотични ревии во Мајами ги претставија...

ФОТО: Секси и егзотично лето со костимите за капење на women’secret 2016

Women’secret ветува незаборавно лето со колекцијата костими за капење за сезона 2016. Костимите...

И на 47 години ја оправда титулата за најдобро тело во светот!

Кога ја гледате Хелена Кристенсен, помислувате дека времето навистина може да застане. Една...

Рита Ора е спремна за на плажа! (фото)

Рита Ора има тело подготвено за на плажа. Откако позираше топлес за насловната страница на...

Новата колекција костими за капење на Попи Делевин

Британската Ит девојка Попи Делевин во соработка со брендот Solid & Striped креира колекција...

Костими за капење кои ќе го одбележат летото 2016!

Магазинот “Sports Illustrated” е познат по убавиците во костими за капење кои ги красат...