Таг:, , , , , ,

(ФОТО) Беспрекорен деловен стајлинг – Кралицата Летиција во сиво карирано одело инспирира класична отменост

Еве зошто таа е една од најдобро облечените дами во светот денес Шпанската кралица Летисија...

Сите зборуваат за тесниот црн фустан на кралицата Летиција – еве вака се носи ова модно парче

Толку заводлива, а во исте време и исклучително дискретна, пристојна и елегантна Модните...

Никогаш не изгледала толку моќно: Кралицата Летиција во извонредно стилско издание

Погледнете го модниот избор на шпанската кралица на доделувањето на наградите за...

Кралицата Летиција воодушеви во нежно розов фустан во Хавана

Шпанската кралица во последно време ги обожава розовите комбинации Модниот стил на...

Кралицата Летисија величествена во 3 изгледи за кои заслужува длабок наклон

Таа е дефинитивно и кралица на стилот Шпанскиот крал Фелипе и неговата сопруга, Летисија...

Кралицата Летисија во нежно и романтично розово издание

И кралиците понекогаш сакаат да изгледаат како принцези.. Во Шпанија, Денот на државноста...