Чек дис аут
Search

Таг:, , , , , ,

Кралицата Летисија измами воздишки во шик розов фустан кој го носела и порано

Кралицата Летисија воодушеви во беспрекорен стајлинг во розова боја кој го привлече цело...

Кралицата Летисија од Шпанија блесна во фустан од твид од брендот Zara

Шпанската кралица е позната по тоа што сака да „рециклира“ веќе носена гардероба, а и по тоа...

На одмор само во БЕЛО – Кралицата Летисија во 3 прекрасни фустани без кои летната сезона е незамислива

Белата боја е симболот на летото, а тоа го докажа кралицата Летисија која за својот одмор...

Стајлинг кој зрачи женственост – Кралицата Летисија одмара од кралските должности на Мајорка

Шпанскиот крал и кралица после напорниот период, заедно со ќерките отпатуваа на Мајорка да...

(ФОТО) Идеален за врелите летни денови – Кралицата Летисија повторно во разигран шик стајлинг

Сопругата на шпанскиот крал продолжува да не воодушевува со модните избори на кралската...

Кралицата Летисија по трет пат во истиот фустан – А има и причина зошто и е омилен

Шпанската кралица повторно во раскошниот зелен фустан во кој веќе ја имаме видено два пати,...

(ФОТО) Кралицата Летисија и принцезите Леонор и Софија воодушевија во разиграни летни стајлинзи на кралска должност

Турнеата на шпанското кралско семејство продолжува а кралицата Летисија и принцезите...

Модна лекција од две стилски дами – Кошула-фустанот е главно модно парче ова лето

Шпанската кралица Летисија и Првата дама Меланија дадоја одобрување за кошула-фустанот...

(ФОТО) Кралицата Летисија во урбан шик стајлинг кој ќе ја воодушеви сите дами

Шпанската кралица ги воодушеви сите вљубенички на модата со својот стилски избор кој е спој...

(ФОТО) Кралицата Летисија беспрекорна во најубавиот летен стајлинг

Сопругата на шпанскиот крал Фелипе продолжува да не маѓепсува со своите модни избори Новата...

(ФОТО) Најскапата кралска венчаница во историјата – Не е на Меган, ниту на Кејт Мидлтон

Оваа венчаница конкретно изнесува 6 милиони евра и е најскапата кралска венчаница во...

(ФОТО) Извонреден летен стајлинг на кралицата Летисија кој ќе ве воодушеви

Тренди, дамски и забавен – Кралицата Летисија знае како да го состави совршениот летен...

(ФОТО) Беспрекорен деловен стајлинг – Кралицата Летиција во сиво карирано одело инспирира класична отменост

Еве зошто таа е една од најдобро облечените дами во светот денес Шпанската кралица Летисија...

Сите зборуваат за тесниот црн фустан на кралицата Летиција – еве вака се носи ова модно парче

Толку заводлива, а во исте време и исклучително дискретна, пристојна и елегантна Модните...

Никогаш не изгледала толку моќно: Кралицата Летиција во извонредно стилско издание

Погледнете го модниот избор на шпанската кралица на доделувањето на наградите за...

Кралицата Летиција воодушеви во нежно розов фустан во Хавана

Шпанската кралица во последно време ги обожава розовите комбинации Модниот стил на...

Кралицата Летисија величествена во 3 изгледи за кои заслужува длабок наклон

Таа е дефинитивно и кралица на стилот Шпанскиот крал Фелипе и неговата сопруга, Летисија...

Кралицата Летисија во нежно и романтично розово издание

И кралиците понекогаш сакаат да изгледаат како принцези.. Во Шпанија, Денот на државноста...