Таг:, , , , , , ,

(ФОТО) Криси Тиген како самовила покрај сопругот Џон Леџенд на Греми наградите 2020

Тие ја носат титулата „најдобро облечен пар на црвениот тепих“, а има и зошто.. Еден од...

Добитник е на Еми, Греми, Оскар и Томи награди – И е прогласен за НАЈСЕКСАПИЛЕН МАЖ на светот

Дами, дали се сложувате? Американскиот пеач и актер Џон Леџенд е прогласен за најсексапилен...

Криси Тиген во супер шик секојдневен стајлинг кој сите го обожаваат

Познатата манекенка покажа како да искомбинирате фармерки и кожа Криси Тиген знае како да...

Како грчка божица – Криси Тиген во креација која го воодушеви модниот свет

Едно од нејзините најдобри стилски изданија Манекенката и сопруга на познатиот музичар Џон...

Паровите кои ја одбележаа 2017 година

Како и секоја година, така и 2017, која е веќе при крајот, со својот стил и изглед ја одбележаа...

Изглед на денот: Криси Тиген

По повод традиционалниот празник 4 Јули популарниот модел Криси Тиген заедно со својот...

ВИДЕО: Криси Тиген, Сиара, Ким Кардашијан… Славни мајки во спотот на Ферги за „M.I.L.F. $“

По долги години поминати во светот на шоу-бизнисот, Ферги знае како да привлече внимание....