Таг:, , , ,

Дали би ја препознале Кристина Агилера без шминка?

Американската пејачка Кристина Агилера се појави на насловната страница на Paper Magazine без...

Без шминка и екстензии, после 20 годишна кариера, пејачката го покажа своето вистинско лице

Кристина Агилера секогаш во нејзината 20 годиша кариера била со големо количество на шминка,...

Фото: Кристина Агилера го објави првото топлес селфи и не планира да сопре…

Кристина Агилера ги заинтригира обожавателите ширум светот со фотографијата која ја објави...

Фото: Познати трудници кои позираа разголени

Деми Мур Актерката предизвика голема контроверзија во август 1991 година, кога својот...