Чек дис аут
Search

Таг:, , , , , ,

#365Среќа Тракер: „Прави го тоа што го сакаш. Биди упорен и верувај во себе“

Андреј Трајковски за јавноста познат како Тракер, во изминатиот период е многу активен и зад...

#365среќа Димитар Ѓорѓиев, сопственик на КБК Работнички Адора: „Разликата меѓу победниците и останатите е што првите продолжуваат со уште понапорен тренинг по поразот“

Во ова издание на #365среќа уживавме во разговорот на Бродот на среќата со Димитар Ѓорѓиев,...

#365среќа Елеонора Миљковиќ: „Господ секогаш најтешките битки ги дава на најјаките борци, што значи дека никогаш во животот не треба да се откажеме“

Атрактивна девојка која плени со својата убавина, но и со својата искреност,...

#365среќа Калтрина: „Бидете она што сте. Работете со голема љубов и страст – тоа е единствениот пат до успехот“

Убава, образована, впечатлива, но пред сѐ исполнета дама во секоја сфера од животот....

#365среќа Беле Беле: „Најголема среќа е да имаш за кого да пееш и да ја правиш публиката среќна“

Кубанското дуо „Беле Беле“ го сочинуваат егзотичната Јасмин Лопез и Онелито. Тие се...

#365среќа Таско: „Искреноста кај луѓето ја почитувам најмногу. Материјалните работи доаѓаат и одат, основните човекови особини остануваат“

Тој е музичарот кој изврши големо влијание врз македонската музика и хип хоп сцената. Познат...

#365Среќа Диџеј Галоски: „Со секој настап се обидувам истата енергија од светот да ја пренесам назад во земјава“

Светско, а наше… Докажан диџеј кој се вбројува во еден од најуспешните диџеи во нашата...

Модерна елеганција и изразен сексапил: Погледнете го новиот моден едиторијал за долна облека на Кристина Поптрпева

Јавноста ја запозна младата Кристина Поптрпева преку нејзините многубројни модни...

Нашата позната манекенка Кристина Поптрпева, влегува во музичките води со кавер на познатиот светски хит!

Кристина Поптрпева – името кое досега сте го слушале како дел од нашата модна сцена,...