Таг:, , , , , , , , , ,

Купил јајце од супермаркет и сега има пиле! (ФОТО)

Јутјуберот, Џош Питерс, одлучил да направи многу интересен експеримент и од јајца од...

Овие факти за популарните филмови не ги знаат ниту нивните наголеми фанови!

Ако сте љубител на филмови можеби сте слушнале за следните факти поврзани со филмските...

На слончето на Халкбанк му треба име! Биди кум на новата маскота за Детско штедење и можеш да добиеш 10.000 ден

Во октомври, месецот на штедење, Халкбанк ја претстави својата нова маскота за Детското...

Ваква венчавка не сете виделе – Погледнете што направи кумот

Снимката од венчавка која во деведесетите се случила во хрватскиот град Солин, повторно...

ПИТБУЛ КАКО КУМ НА СВАДБАТА НА НЕГОВИОТ СОПСТВЕНИК

Колку и да ви се чини лудо и невозможно навистина се случило! Овој дечко не можел да се одвои...

Сите го знаеме хитот на Дино Мерлин – зад него се крие потресна приказна

Зад познатиот хит на Дино Мерлин кој сите го знаеме, “Кад си рекла да ме волиш”, се крие...

Видео: Кога кумот ќе ти донесе шифоњер за свадба, ама буквално!

Не му барајте на кумот поклон шифоњер, да не ви го донесе стварно, па да заигра со него како...

Обврски на кумот/кумата на свадба

Една од најважните улоги на свадбата ги има кумот/кумата. Во минатото кумството се...

Најубавиот ден за бебето- неговата крштевка

Со нетрпение го очекуваме најсреќниот ден во животот на бебето, неговата крштевка. Според...

Животни лекции кои ги научивме од “Кум”

„Кум“ (1, 2 и 3) се класични филмови кои го успешно го поминаа тестот на времето. Освен што тие...

Кумство не се одбива, знаете ли зошто?

Секој од нас барем еднаш во животот слушнал дека понуденото кумство не се одбива, но дали...

Се мажи најбогатата тенисерка во светот! Претпоставувате ли кој е кумот?!

Овој Ден на вљубените ќе остане засекогаш во сеќавањата на една од најпопуларните тенисерки...

Видео: Кумот ја фати жената на неговиот најдобар другар како таа го …

Тоа е тоа модерно време. Се напила некоја чашка алкохол и одма си најде замена за својот маж....