Таг:, , , , , , , , ,

Спасете се од хаосот во домот: Трикови за брзо пакување на новогодишните украси

Дали сте и вие една од оние личности кои по раскитувањето на новогодишната елка имаат повеќе...

Ќе изгледа уште пораскошно: Ова е најдобриот начин да ги ставите сијаличките на елката!

Повеќето од нас сијаличките ги ставаат на елката така што почнуваат од врвот и потоа...

Направи сам: Време е за празнични декорации! (ФОТО)

Празниците ни се ближат и веќе е време да почнеме да размислуваме за декорациите со кои ќе го...

Украсете ја елката со лампиони направени од празнични честитки (ВИДЕО)

Сигурно веќе сте го направиле празничното украсување, но вакви украси сигурно немате!...

#ПразнициСеБлижат: Оригинални идеи за декорација за новогодишните празници

Ако со години ги вадите истите лампиони и новогодишни декорации, големи се шансите истите да...

Видео: Мали трикови за поубава празнична атмосфера

Празниците ни се приближуваат, а ова се неколку мали трикови како да се справите со...