Таг:, , , , , , , , ,

Ова е најбогатото семејство кое за 1 минута заработува 70.000 долари!

Најбогатото семејство во светот, семејството Волтон, заработува 70.000 долари секоја минута....

ГРОЗНА ГЛЕТКА: Во познат ресторан камерите фатија што сè се мотка низ храната (ВИДЕО)

Муштериите во еден познат американски ланец ресторани останаа згрозени после снимката која...

Рај за машките очи: Во ова кафуле сите вработени мора да носат бикини (ФОТО ГАЛЕРИЈА)

Затоа што важи правилото дека сексот продава се, оваа девиза ја усвоил и ланец кафулиња во...