Таг:, , , , , , , , , , ,

Во врвна форма и во педесеттите години: Погледнете како изгледа Џенифер Лопез во спортско издание!

Џенифер Лопез во последно време најчесто ја гледаме во спортски изданија во кои се...

Во Фонтаната Треви дневно се фрлаат околу 3.000 евра. Еве каде завршуваат тие пари!

Фонтаната Треви во Рим има долга традиција – доколку стоите свртени со грб кон неа и преку...

Лејди Гага во црно бикини и со чаша вино ужива на плажа во Хемптон

Славната пејачка овие денови ужива во едноставни задоволства.  На плажа, со својата љубов и...

Татко целото семејно патување во Лас Вегас го снимил со ГоПро камерата свртена накај себе (ВИДЕО)

Кога таткото на Еван Грифин отпатувал во Лас Вегас ја позајмил ГоПро камерата од својот син....

Мис Jужна Африка e прогласена за Мис Универзум 2017

Помеѓу деведесет и две финалистки, Mис Јужна Африка, Деми-Ли Нел-Петерс, ја освои титулата Мис...

Го преживеала нападот во Лас Вегас заради нејзиниот ајфон?

Една жена, се нашла на локацијата на еден од најтрагичните напади во историјата на САД, а...

ЕКСКЛУЗИВНО ОД ЛАС ВЕГАС ВО СКОПЈЕ: CHIPPENDALES ЗА ПРВ ПАТ ВО МАКЕДОНИЈА СО СВОЕТО ШОУ!

Авалон Продукција највува ултимативна женска забава! Најголемата стрип танчерска трупа на...

Газдата на Лестер части по еден Мерцедес за секој играч

Тајландскиот бизнисмен Вишај Шриваданапрабха, кој е сопственик на сега веќе новиот шампион...

ВИДЕО: „Внимание, ви се обраќа капетанот“ – прекрасно соопштение за време на еден лет

Лиса Садивник го израдувала својот сопруг соопштувајќи му дека ќе имаат бебе, а тоа го...

Мајк Тајсон се поднови со нова палата во Лас Вегас (фото)

Боксерската легенда, Мајк Тајсон, уште еднаш покажа дека знае како се живее шампионски....

ŠKODA освои награда со SmartGate – модерниот систем кој ги спојува автомобилот и мобилниот телефон

SmartGate му овозможува на корисникот да добива информации на својот мобилен уред за повеќе од 40...

Погледнете ја рекламата за првиот паметен градник

Заборавете ги паметните часовници, најновиот модерен гаџет е паметниот спортски градник....

НБА ѕвездата Ламар Одом во критична состојба после три дневен престој во Лас Вегас

Престојот во легален бордел во Лас Вегас на Ламар Одом беше кобен. Тој моментално се бори за...

Видео: Искрен дечко си бара девојка за 1 вечер во Лас Вегас

Искрен дечко си бара девојка за 1 вечер во Лас Вегас Најотворено си кажува „Јас барам...

Видео: Кловнови убијци демнат на улиците на Вегас

Кловнови убијци демнат на улиците на Вегас Кловнот убиец се враќа во шестата епизода од...

Има милиони, а живее во камп приколка

Тој е “тежок” 820 милиони долари и би можел да си дозволи да поседува огромна вила каде и...

Проститутка напишала писмо до сопругите на своите клиенти- Ова треба да го прочита секој!

Њујоршката проститутка под псевдонимот Април Адамс напишала писмо кое го упатува кон сите...

“Богородица“ станува балкански Лас Вегас

 Во близина на граничниот премин “Богородица” ќе никне уште едно ново луксузно казино....