Таг:, , , , , , , , , ,

Сексот го подобрува помнењето на жените

Канадските научници истражувале дали сексот може да го подобри помнењето кај жените за...

Ова се најубавите фотографии од различни предели во светот за 2018 година

Во 2016 и 2017 година бевме сведоци на неверојатни фотографии создадени на најразлични предели...

Љубов, хумор, предвидувања: Симпсонови го слават 29. роденден!

Кога започнаа да се емитуваат и кај нас, Симпсонови ги купија симпатиите како кај децата,...

Доколку познатите личности изгледаа како секој просечен човек, ќе изгледаа вака! (ФОТО)

Холивудските ѕвезди се познати по неверојатниот изглед, преубавата кожа, коса,...

(ВИДЕО) Влегоа во тоалет и погледнаа кон огледалото: Ги облеа страв, а вие ќе се изнасмеете

На социјалните мрежи повторно кружи ова видео кое ги насмеа корисниците до солзи. Но, оваа...

Луѓето што плачат додека гледаат тажни филмски сцени се всушност најсилните личности

Луѓето што плачат додека гледаат тажни филмски сцени се всушност најсилните личности Многу...

Сака да изгледа како ликовите од цртаните, па извадила 6 ребра!

25 годишната Пикси Фокс со својот исклучително тесен струк, преголеми гради и лице кое личи...

Фото: Ликови кои секојдневно ги јадеме и пиеме!?

 

ФОТО: Мејкап артистка „оживува“ ликови од цртаните филмови на своите усни

Лаура Џенкинсон е мејкап артистка која ги „оживува“ ликовите од своите омилени анимирани...