Чек дис аут
Search

Таг:, , ,

59 лица сместени во „Ибис Стајл“ – „Аџибадем Систина“ дава и медицинска поддршка

Завчера во доцните вечерни часови во хотелот „Ибис Стајл“ (поранешна Мала Богородица –...