Таг:, , , , , , , , , , , ,

#365среќа Марјана Станојковска: „Вистинската и сигурна среќа многу повеќе е дар на мислите и срцето, отколку дар од надворешниот свет“

Марјана Станојковска важи за една од најубавите Македонки, а и многубројните титули на...

Ќе ја препознаете ли секси Марјана во спотот на Нови Дечки?! (видео)

Сите се сеќаваме на спорот на Нови Дечки за песната „Забава до бесвест“ но ретко кој памети...

Марјана Станојковска запросена на фејсбук!

Кога си згодна, атрактивна, сексапилна, привлечна и пожелна… како Марјана Станојковска,...

Со новата песна од Џеј Ло Марјана Станојковска направи жешко видео за паметење!

Новата песна на Џенифер Лопез „Ni Tú Ni Yo“ има заразен ритам и стана вистински летен хит....

Марјана Станојковска на 14 години – нема да ја препознаете (фото)

Постојано гледаме фотографии од Марјана Станојковска која пали и жари, но оваа сигурно не...

Жежок танц: Марјана Станојковска растура на хитот „Despacito“ (ВИДЕО)

Марјана Станојковска обожава да танцува. Деновиве водителката го правеше тоа на ритамот од...

(ФОТО) „Падна“ понуда за брак: Марјана Станојковска се мажи?!

Секое лето е посебно убав период за следбениците од социјалните мрежи на згодната лото...

ВИДЕО: Лото Марјана запеа во живо во центар за убавина

Таа е нашата убава Лото девојка, Марјана Станојковска освен што веќе подолго време ја...

(ФОТО) Марјана Станојковска го покажа најубавиот дел од својот дом!

Приватноста на популарните личности секогаш е интересна тема која предизвикува...

Се заљуби ли конечно!? Марјана Станојковска падна во прегратките на овој маж (видео)

Марјана Станојковска покрај водителството имате прилика да ја видите и во други ангажмани,...

Марјана Станојковска и нејзината сестра-близначка (ФОТО)

Марјана Станојковска, убавата лото-девојка, се пошегува и на социјалните мрежи напиша дека...

Убавица од бајките: Марјана Станојковска блесна во бело

Преубавата водителка Марјана Станојковска вчера на Инстаграм објави фотографија на која е...

Се тресе и пее: Ова го може само нашата Марјана

Познато е дека сексипилната водителка Марјана Станојковска е талентирана за пеење а тоа...

Без криење и заобиколување: Ова е новото момче на Марјана Станојковска, а сите добро го знаете! (ФОТО)

Низ годините наназад многупати се пишувало за наводните момчиња на атрактивната ТВ...

Марјана Станојковска: Пилатес-пози на плажа (ФОТО)

Нашата позната водителка Марјана Станојковска ги израдува своите обожаватели на...

Атрактивната Марјана објави фотографија без грам шминка: Еве како изгледа

Атрактивна и заводлива, Марјана Станојковска е една од најубавите Македонки. Овој пат, таа...

Марјана Станојковска на „Пиво Фест 2016“

Синоќа во Прилеп започна најновото издание на фестивалот на пивото, „Пиво Фест 2016“. Втора...

Жешко видео на Марјана Станојковска: Како се снимаше фотосесијата Swimwear

Атрактивната лото водителка, Марјана Станојковска, важи за една од најубавите топ модели на...

Погледнете како изгледала Марјана во 4-то одделение

Каква слика и да објави Марјана на социјалните мрежи, таа експресно се појавува на сите...

Марјана Станојковска на една холивудска забава го згазнала со штикла раперот P Diddy

Марјана Станојковска приреди фантастична епизода во последната епизода од #1на1. Марјана...