Таг:, , , , ,

Љубовта сѐ уште постои? Марко Јариќ и Адриана Лима заедно во карантин! (ФОТО)

Разводот не ги спречи да останат во одлични односи, а деновите во изолација ги поминуваат...

Адриана Лима го продаде станот во Њујорк за 3,3 милиони долари. Погледнете како изгледа!

Адриана Лима конечно успеала да го продаде луксузниот пентхаус во срцето на Њујорк, кој таа...

Адриана Лима и Марко Јариќ заедно за Валентајн

Фановите на српскиот кошаркар Марко Јариќ и бразилската манекенка Адријана Лима, се...