Таг:, , , , , , ,

Модниот свет изненадува – Ова е најпопуларниот материјал за оваа зима

Некои порано не го поднесуваа Вештачкото крзно веќе одамна е еден од водечките модни...

Спасете се од хаосот во домот: Трикови за брзо пакување на новогодишните украси

Дали сте и вие една од оние личности кои по раскитувањето на новогодишната елка имаат повеќе...

Направете магична новогодишна тегла за желби

Романтична, едноставна и магична декорација – еве како да направите новогодишна тегла за...

Доаѓаат телефони со неуништливи екрани: Доколку се скршат, само притиснувате на пукнатината и таа сама се поправа!

Јапонските научници претставија нов тип на стакло кое може да се поправи. Тоа би значело...

Направете сами лежерни табуретки и перници за седење на под (ВИДЕО)

Сите сакаме да уживаме во своето слободно време, лежерно седејќи или лежејќи да гледаме...

Лансиран кондомот кој не може никако да пукне!

Пристигна револуционерната иновација во светот на презервативите. Ако некогаш се сретнете...

Како да направите убава даска за пеглање

Оние секојдневни, здодевни обврски, како пеглањето, едноставно полесно се прават со убава...