Чек дис аут
Search

Таг:, , , , , , ,

Меланија Трамп во елегантен фустан кој ја истакнува нејзината фигура вреден 3,700 долари

Првата дама на САД ја истакна својата завидна фигура во тегет фустан од брендот Prada...

Кралицата Летисија измами воздишки во шик розов фустан кој го носела и порано

Кралицата Летисија воодушеви во беспрекорен стајлинг во розова боја кој го привлече цело...

Slip фустан и џемпер – Тренд модна комбинација за оваа есен

Транзицијата на омиленото летно парче – slip фустанот во есенската гардероба ќе го...

Француска класична елеганција – Брижит Макрон во фустан во крем нијанса

Францускиот претседател и првата дама Емануел и Брижит Макрон срдечно ја дочекаа...

На одмор само во БЕЛО – Кралицата Летисија во 3 прекрасни фустани без кои летната сезона е незамислива

Белата боја е симболот на летото, а тоа го докажа кралицата Летисија која за својот одмор...

(ФОТО) Кралска елеганција – Кралицата Ранија од Јордан воодушеви во свилена комбинација

Јорданската кралица дефинитивно се издвојува кога е во прашање модата од останатите...

После модна утка, моден погодок – Џеј Ло во прекрасен разигран летен стајлинг

Познатата дива не ја гледаме често во вакво модно издание По враќањето од одмор, Џенифер...

Стајлинг кој зрачи женственост – Кралицата Летисија одмара од кралските должности на Мајорка

Шпанскиот крал и кралица после напорниот период, заедно со ќерките отпатуваа на Мајорка да...

(ФОТО) Стајлинг за 10-ка – Џесика Алба во најдобрата класична модна комбинација

Стајлинг кој можете да го носите секаде затоа што е вечна класика Познатата актерка беше...

Сталинг кој воодушевува – Кралицата Ранија во вибрантнен летен стајлинг на должност со својата ќерка

Ранија ел Абдулах, 49-годишната сопруга на јорданскиот крал Абдулах минатата недела го...

Француска елеганција – Брижит Макрон воодушеви во шик стајлинг од краток фустан и високи потпетици

Првата дама на Франција беспрекорна како и секогаш повторно доследна на својот имиџ Во...

Спој од елеганција и удобност – Оливија Палермо во урбан шик стајлинг

Оливија Палермо го има рецептот за идеален стајлинг кога сакате да изгледате стилски на...

(ФОТО) Холандската кралица Максима воодушеви во фустан од H&M со пристапна цена

Холандската кралица Максима докажа дека стилот не зависи од цената на облеката Кралицата на...

(ФОТО) Ева Лонгорија во совршен летен фустан – Ова лето ќе биде хит помеѓу стилските дами

Лежерен и женствен – Овој модел на фустан ќе биде главен тренд ова лето Познатата актерка...

(ФОТО) Ирина Шајк со ќерќичката Леа модни икони на улиците на Њујорк

Модерни и во време на пандемија Руската убавица Ирина Шајк деновиве често можеме да ја...

(ФОТО) Меланија Трамп повторно воодушеви со беспрекорен пролетен стајлинг

Првата дама на Америка одржа модна лекција – Вака изгледа идеалниот пролетен стајлинг...

(ФОТО) Ирина Шајк во моќна стилска комбинација и за време на пандемија

Ирина Шајк добро знае како да го одвере совршениот стајлинг за секоја прилика Познатиот...

(ФОТО) Елеганција до беспрекорност – Меланија Трамп во зелена креација за Велигден

Првата дама на САД, Меланија Трамп избра зелен стајлинг за најголемиот христијански празник...

(ФОТО) Кејт Мидлтон префинета во истиот стајлинг кој принцезата Дијана го носеше пред 37 години

Војвотката од Кембриџ присуствуваше на приемот во Даблин во розов фустан со принт со точки...

(ФОТО) Меланија Трамп во моќен и женствен стајлинг кој е водечки тренд оваа сезона

Ни првата дама на Америка не му одолеа на на популарниот тренд Хит трендот на кожен...