Таг:, , , , , , , , ,

Откако раскина со богатиот бизнисмен, откриена е новата врска на Ријана со популарниот актер!

Познатата пејачка од Барбадос, Ријана, само што ја раскина врската со богатиот бизнисмен од...

Повторно сама? Ријана раскина со своето момче поради оваа неверојатна причина!

Убавата пејачка од Барбадос беше во љубовна врска со Хасан Џамал, богатиот бизнисмен од...

Го сакаше пред Доналд: Поранешното момче на Меланија ги откри сите детали за врската (ВИДЕО)

Деталите за приватниот живот на првата дама на Соединетите Американски Држави не...

4 знаци дека се уште не ја преболел својата поранешна девојка!

Ниту една жена не сака да биде во сенка на поранешните девојки на нејзиното момче. Дали ја...

Посвоени во исто време: Ова момче и неговото куче се најдобри пријатели (ВИДЕО)

Момчето Бади (3) и кучето Риган се доказ дека кучето и човекот се најдобри пријатели. Посвоени...

Анџелина Џоли се заљуби во помлада верзија од Бред Пит

Откако се раздели од Бред, Анџелина Џоли (42) беше поврзувана со многу мажи.  Најнов што се...

Постариот брат не го очекуваше ова од бебето во стомакот на мајка си (ВИДЕО)

Секое семејство се радува кога бебето ќе започне да се движи во стомакот. Како расте, така и...

Што не е во ред со ова момче? Ретко кој може да забележи

И по подолго гледање на фотографијата, многумина не можат да сфатат што не е во ред со...

ВАКА СЕ ВАДИ ЗАБ

Како деца ни ги вадеа млечните запчиња со конец заврзан за квака од врата и на други слични...

Момче или девојче: Како да дознаете какво бебе носите?

Приказните на постарите или она што денес се нарекува „бабини деветини“ се нешто повеќе од...

Долго време немаш момче? Можеби ова се причините за тоа!

Да немаш дечко и не е така лошо, но оние кои го немаат сакаат што поскоро да си најдат. Доколку...

10 добри причини за да се забавувате со брадесто момче

Во последнава година честопати се спомнува терминот ламберсексуалци. Тоа се момци кои се...

Како звучи музиката од играта „Супер Марио“ на хармоника? Ова момче ја отсвире на балкански начин! (видео)

Играта „Супер Марио“ е најпопуларната видео игра на сите времиња, а музиката која оди во...

Што поминува низ главата на момците на првиот состанок?

Доколку мислите дека само девојките се возбудени за првиот состанок со оној кој им се...

4 годишното момче кое нема да ве остави рамнодушни со неговиот глас (ВИДЕО)

Сите мали деца се неодоливи и многу слатки, но што ако едно од нив ја препева Витни Хјустон и...

Ќе се изненадите: Кое е момчето на Јана Бурческа?

И оваа сабота ве очекува одлично издание на најгледаното ток-шоу во земјава, „Еден на еден“....

Момче седело и јадело пица, но никој не го очекуваше тоа што потоа се случило (видео)

Местото кое го гледате во видеото е познатиот центар Еатли, кој се наоѓа во Њујорк, а во кој...

Неколку стиха за (не)ефикасниот образовен систем

Во последниве неколку години, сите ние сме запознаени со недостатоците на образовниот...

Како денес изгледа жената на која Чорба и ја посвети „Остани ѓубре до краја“ (фото)

Познатиот рокер Бора Ѓорѓевиќ дури три песни и  посветил на Биљана Невајда Шевиќ, една од...

ФОТО: Дедо Мраз ја запроси девојката во кафеана

Синоќа додека сите го прославуваа доаѓањето на новата 2017 година, едно момче од Тузла кое...